جدیدترین اخبار و معرفی بازی

احتمال بالای عرضه Hellblade: Senua's Sacrifice برای اکس باکس وان

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

احتمال بالای عرضه Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اکس باکس وان

دسته بندی : بازی تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

احتمال بالای عرضه Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اکس باکس وان

به نظر می‌رسد که طرفداران کنسول اکس باکس وان می‌توانند خوشحال باشند چرا که یکی از عناوین تحسین شده سال ۲۰۱۷ یعنی Hellblade: Senua’s Sacrifice احتمالاً برای این کنسول عرضه خواهد شد!

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice جزو عناوین موفق سال ۲۰۱۷ بود که هم توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و هم فروش جالبی را تجربه کند. این بازی فقط روی دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود ولی به نظر می‌رسد که بزودی باید شاهد عرضه آن روی کنسول اکس باکس وان هم باشیم. به تازگی سازمان رده بندی سنی گیمهای ویدئویی در کشور تایوان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را برای پلتفرم اکس باکس وان رده بندی سنی کرده هست، که احتمال عرضه این پورت از بازی را نشان می‌دهد.

البته این تنها اتفاق جالبی که نشان از عرضه بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اکس باکس وان دارد، نیست. در سازمان رده بندی سنی گیمهای ویدئویی در کشور استرالیا هم این بازی رده بندی سنی شده هست. وقتی سازمان‌های رسمی رده بندی سنی دو کشور یک بازی را برای پلتفرمی خاص رده بندی سنی می‌کنند، به آن معناست که به احتمال بسیار قوی باید بزودی منتظر رونمایی از آن ورژن از بازی باشیم. هنوز خود استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) به عنوان سازنده و ناشر این بازی، خبری در مورد عرضه این ورژن از بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice نداده هست ولی همان طور که اشاره شد، رده بندی شدن این بازی برای پلتفرم اکس باکس وان توسط دو سازمان خود می‌تواند سند محکمی برای تائید این نکته باشد که بزودی کاربران کنسول اکس باکس وان هم می‌توانند یکی از عناوین ناب و دوست داشتنی سال گذشته را تجربه کنند.

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice که در ماه آگوست سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴ و رایانه‎های شخصی عرضه شد، در مورد دختری از قوم سلت به نام سنوا (Senua) بود که به دنبال مرگ خانواده‌ و عزیزان‌اش راهی یک سفر شخصی و بسیار خطرناک می‌‎شد. این بازی توانست در هنگام عرضه نظر منتقدان را به خود جلب کند و جنبه‌های مختلفی از آن از سوی اصحاب رسانه ستوده شد.

قبلاً هم نینجا تئوری هیچ گاه اعلام نکرده بود که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice هیچ وقت برای اکس باکس وان عرضه نخواهد شد و اعلام کرده بود که به خاطر محدودیت در منابع و افراد توسعه دهنده حاضر در این استودیو، در هنگام عرضه بازی انتشار آن روی اکس باکس وان امری ممکن نبود. بزودی باید منتظر اعلام اخبار رسمی در مورد ورژن اکس باکس وان بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice بود.