جدیدترین اخبار و معرفی بازی

احتمال حضور کوتاه هیدئو کوجیما در بازی Death Stranding

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

احتمال حضور کوتاه هیدئو کوجیما در بازی Death Stranding

دسته بندی : بازی تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

احتمال حضور کوتاه هیدئو کوجیما در بازی Death Stranding

در چند هفته اخیر حجم اطلاعات و گزارش‌های منتشر شده از Death Stranding بسیار زیاد بوده هست. از اعلام اینکه هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) در حال کار روی گیمنامه آن هست و شاید بزودی شاهد انتشار تریلری از بازی باشیم.

حالا هم به نظر جزئیات بیشتری از بازی فاش شده هست. به نظر کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) کاملاً آماده نشان دادن بخش‌هایی از گیم پلی بازی هست. گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) کارگردان محبوب و معروف سینما که جزو صداپیشگان و بازیگران Death Stranding هست، به تازگی مصاحبه‌ای با پایگاه IGN داشته هست. از او در مورد تجربه کار روی این عنوان پرسیده شده و او در جواب گفته که کار روی این بازی فضای بسیار متفاوتی با کار روی بازی کنسل شده Silent Hills دارد. سپس هم او ادامه داده که به لطف کوجیما شاید او بتواند بزودی شاهد نمایش گیم پلی Death Stranding باشد. او در مورد همکاری با کوجیما گفته هست:

“این یک دوستی فوق‌العاده بوده هست. همین طور این به مانند یک تجربه خوب برای یادگیری بوده هست. در Death Stranding من به مانند یک عروسک خیمه شب بازی هستم. من نمی‌دانم که او از من چه کاری را درخواست خواهد کرد. به نظر او تا چند هفته دیگر بخش‌هایی از گیم پلی بازی را به من نشان خواهد داد.”

البته این قضیه که کوجیما آماده نشان دادن گیم پلی بازی به دل تورو هست، الزاماً به این معنا نیست که او آماده نشان دادن گیم پلی بازی به طرفداران و عموم هم هست. ولی به هر حال نشان می‌دهد که مراحل توسعه بازی به خوبی در حال پیشروی هست. آیا می‌توانیم امیدوار باشیم که کوجیما بزودی گیم پلی بازی را به صورت عمومی پخش کند؟ آیا این اتفاق همین امسال رخ خواهد داد؟

و البته یکی از اخباری که کمتر در این چند وفته به آن پرداخته شده، آن هست که احتمالاً کوجیما در بازی Death Stranding حضوری کوتاه در یک نقش فرعی خواهد داشت. دستیار شخصی او اخیراً در توییتر پستی را منتشر کرده که کوجیما را در بین تجهیزات مربوط به موشن کپچر نشان می‌دهد، که این مسئله این احتمال را قوت می‌بخشد که او در بازی خودش، به عنوان یک شخصیت حضور خواهد داشت. البته این اولین باری نیست که کوجیما در بازی خودش در نقش یک شخصیت فرعی ظاهر می‌شود چرا که او قبلاً در Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain هم حضوری کوتاه داشته هست.