جدیدترین اخبار و معرفی بازی

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی عنوان Monster Hunter World منتشر شد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی عنوان Monster Hunter World منتشر شد

تنها دو هفته به انتشار عنوان Monster Hunter World باقی مانده  و شرکت کپکام به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده هست که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی و یکی از سرزمین‌های بازی به نام Coral Highlands.

Coral Highlands یکی از سرزمین‌های رنگارنگ و زیبای بازی  Monster Hunter World هست که در این سرزمین، هیولا‌های بسیاری را شاهد هستیم. از جمله مهمترین آن‌ها می توان به wyvern Paulumu و Legiana اشاره کرد. یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد بازی Monster Hunter World طراحی اکوسیستم بازی هست. به بیان ساده تر محیط زیست هیولا‌های بازی، چرخه زندگی طبعی آن ها و ارتباط هیولا‌ها با یکدیگر به زیبایی هرچه تمام تر به تصویر کشیده شده اند. گاهی اوقات خشم هیولا‌ها سبب می شود تا نسبت به یکدیگر حالت تهاجمی گرفته و بازیکنان باهوش می توانند از این فرصت برای شکار آن‌ها به خوبی استفاده کنند.

حال شرکت کپکام به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده هست که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی و یکی از سرزمین‌های بازی به نام Coral Highlands. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Monster Hunter World در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸(جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر می شود. ورژن رایانه‌های شخصی این عنوان نیز پاییز ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.