جدیدترین اخبار و معرفی بازی

فروش کنسول «Playstation 4» از مرز ۷۰ میلیون دستگاه گذشت

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

فروش کنسول «Playstation 4» از مرز ۷۰ میلیون دستگاه گذشت

دسته بندی : بازی تاریخ : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶

طبق آمارهای اعلام شده از سوی «Sony Interactive Entertainment»، فروش جهانی کنسول «Playstation 4» تا تاریخ ۳ دسامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آذر) از مرز ۷۰.۶ میلیون دستگاه عبور کرده هست.

Playstation 4

علاوه بر آن، فروش گیمهای این کنسول از مرز ۶۱۷.۵ میلیون ورژن به صورت فیزیکی توسط خرده فروشی ها و دیجیتالی از «Playstation Store» گذشته هست.

هدست واقعیت مجازی «Playstation VR» نیز موفق به فروش بیش از ۲ میلیون دستگاه به صورت جهانی شده و فروش ۱۵۰ عنوانی که برای این دستگاه منتشر شده نیز از مرز ۱۲.۲ میلیون ورژن به صورت دیجیتالی و فیزیکی عبور کرده هست.

PSVR

آقای «Andrew House» رئیس «SIE» در این باره گفت :« ما خرسندیم که جمع زیادی از مردم از طریقه‌ی خاص «Playstation» در سرگرمی لذت میبرند و اینکه ترکیب آن با تکنولوژیی نظیر «PSVR» سبب ادامه یافتن جذب آنها میشود. من نمیتوانم به مقدار کافی از مردم و شرکایمان تشکر کنم. حمایت آن‌ها از زمان اولین کنسول «Playstation» در سال ۱۹۹۴ سبب شده هست تا این برند به یکی از بزرگترین شبکه‌های کنسول‌ گیمهای رایانه‌ای در جهان تبدیل شود. ما به همکاری با شرکایمان ادامه خواهیم داد تا این پیشروی ادامه پیدا کند و در تبدیل «PS4» به بهترین مکان برای بازی کردن استوار خواهیم بود.»