جدیدترین اخبار و معرفی بازی

ورژن Limited Edition بازی God of War معرفی شد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

ورژن Limited Edition بازی God of War معرفی شد

دسته بندی : بازی تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

شرکت «سونی»، به همراه استودیو «سانتا مونیکا» خبر از همکاری با شرکت Loot Crate برای تولید ورژن limited edition بازی God of War دادند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اعلامیه منتشر شده، ورژن جدید بازی God of War محتوای منحصر به فردی از جمله لباس، لوازم جانبی، یک کپی از بازی و غیره را شامل می‌شود و قیمت تمامی این موارد با هم معادل ۹۰ دلار خواهد بود، هرچند هنوز اطلاعاتی درمورد جزئیات آن در دسترس نیست. در صفحه رسمی ارائه‌دهنده این ورژن، به یک هوودی اشاره می‌کند که در اندازه‌های مختلف تا بزرگ‌ترین سایز ممکن را شامل خواهد شد.

هم‌چنین، در صورت خرید این ورژن، اگر در آمریکا زندگی می‌کنید، مبلغ ۴۹.۹۹ دلار به همراه هزینه حمل باید بپردازید. اگر در کشورهای دیگری نظیر شیلی، مکزیک، ژاپن، کانادا، کلمبیا، سنگاپور، آرژانتین و کره جنوبی زندگی می‌کنید، هزینه بازی ۷۴.۹۹ دلار به همراه هزینه حمل خواهد بود.

اگر علاقه‌مند هستید تا بدانید این ورژن از بازی God of War کی موجود خواهد شد، کافی هست در سایت Loot Crate ثبت‌نام و ایمیل خود را وارد کنید تا هیچ از تمامی اخبار آن مطلع شوید. در پایان لازم به ذکر هست، God of War به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخ جمعه، ۳۱ فروردین منتشر خواهد شد.