جدیدترین اخبار و معرفی بازی

کمتر از یک هفته دیگر عنوان جدیدی از بازی Valkyria معرفی می‌شود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

شرکت «سگا» (Sega) یک سایت جدید برای یک پروژه مرتبط با سری Valkyria راه انداخته هست که امیدواریم تبدل به نقطه عطفی برای گیمهای نقش‌آفرینی ژاپنی باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در وب‌سایت یادشده به این آدرس هیچ سرنخی از یک بازی جدید وجود ندارد اما در میانه آن نوشته شده هست «پروژه جدید Valkyria» به همراه تاریخ ۲۰ نوامبر مصادف با ۲۹ آبان سال جاری.

نکته جالب دیگر صفحه، چند زبانی بودن آن هست که می‌تواند نشان از انتشار جهانی آن باشد. متاسفانه سرنخ دیگری از بازی جز یک عکس که در زیر می‌توانید ببینید وجود ندارد. و ما هنوز هیچ‌چیز در مورد نام بازی، پلتفرم‌های هدف و جزئیات مهم دیگر نمی‌دانیم.

اولین ورژن از Valkyria Chronicles در سال ۲۰۰۸ با نقد‌های مثبت در میان منتقدین و کاربران برای پلی‌استیشن ۳ منتشر شد، و از داستان جذاب، شخصیت‌ها و تصاویر منحصربه‌فردش به‌عنوان نکات مثبت بازی یاد می‌شد. ورژن‌های اول و دوم سری در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ برای PSP عرضه شدند اما متاسفانه سگا هیچ‌وقت ورژن سوم را برای این پلتفرم منتشر نکرد.

همچنین ورژن اول بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی بازسازی شد که بسیار عالی به‌ نظر می‌رسید.

در همین اواخر یک ورژن فرعی از بازی به‌نام Valkyria Revolution منتشر شد و بااینکه سرگرم‌کننده و لذت‌بخش بود اما در سبکی کاملا متفاوت و دنیایی متفاوت از ورژن‌های اصلی این سری محسوب می‌شد که درنهایت نتوانست مانند ورژن‌های اصلی بدرخشد.